FaceBook  Twitter

alt

Brangūs bendražygiai – Vilkai,

Iš visos širdies sveikinu Geležinio Vilko vardo suteikimo dienos proga.

          Mes jau prieš dvidešimt metų vienas kitą pradėjome vadinti vilkais, nors pats vardas buvo suteiktas tik 1992 metų birželio 6 dieną Vilniuje. Tuometiniam Aukščiausios tarybos pirmininkui Vytautui Lansbergiui pasirašius dekretą kuriuo Lauko kariuomenės 1-ąjai motodesantinei brigadai, atsižvelgiant į Lietuvos kariuomenės priešistorę bei ilgametes tradicijas, buvo suteiktas Geležinio vilko vardas.

          Labai norėčiau kiekvienam iš jūsų paspausti dešinę, apkabinti ir nuoširdžiai pasveikinti asmeniškai. Man buvo ir tebėra didelė garbė jus pažinoti ir didžiuotis, kad savo geriausius bei prasmingiausius gyvenimo metus praleidau kartu su jumis.

          Noriu palinkėti, kad kiekviename iš jūsų pleventų mūsų protėvių - didžiavyrių dvasia, kad visada tikėtumėte ir didžiuotumėtės tuo ką jūs esate padarę bei ką darote dabar. Nepaliaukite tikėti vienas kitu, laikykitės vieningumo ir draugiškumo principų bei auklėkite jaunąją kartą savo pavyzdžiu, darbais ir idealais, kad jie galėtų iš jūsų mokytis patriotiškumo, meilės tėvynei, pasiaukojimo draugystei ir tikėjimo Dievu.

 

Su švente brangūs mano bendražygiai,

 

Ats.brg.gen. Česlovas Jezerskas

 

  

Komentarai

0 # Pranas Kasteckas 2011-06-07 20:56
Didelis dėkui vadui už sveikinimus.
Jūms taip pat didelis Aūūūūūūū.

Comments are now closed for this entry