FaceBook  Twitter

Šioje dalyje Jūs rasite video iš įvairių Lietuvos Kariuomenės kūrimosi laikotarpių. Prašome žiūrėti, dalintis nuorodomis, komentuoti.

Taip pat prisiregistravus matysite meniu skyrių "Mano video" kurio pagalba galite į svetainę įkelti savo turimas video, bei matyti jau jūsų įkeltas. Galite nurodyti įvairius video resursus kaip "youtube", tiesioginė nuoroda ar tiesioginis įkėlimas. Įkeliant video tiesioginio įkėlimo būdu pageidautina kad ji jau būtų mp4 video formate ir AAC audio formate (juos palaiko ir mobilūs prietaisai-telefonai, tabletai). Nemokamas ir greitas apdirbimas galimas naudojant  http://handbrake.fr/ programinę įrangą. Jei neturite galimybės apdirbti turimos video medžiagos kelkite kokia turite ir kuo geresnės kokybės, jei kils klausimų - susisiekite su www.vilkuklubas.lt administracija. Visą video prašome kelkite į kategoriją "Bendra".

Komentarai   

0 # Audrius Demenius 2013-06-01 21:47
Kaip įkelti video galima rasti instrukciją Video kategorijoje "Bendra ("http://www.vi lkuklubas.lt/in dex.php/video4y /videocat/categ ory/bendra")". Tarpais rodo pasuktą vaizdą, atleiskit už nepatogumus žiūrint.
0 # Trumpa 2016-12-10 19:56
......reisravau si...nieko nesuprantu...ar esu tinklalapija ar ne...?O taip noris rasti tarnybos draugus MJP...1991...
0 # Aleksiejus Gaizevskis 2016-12-12 18:29
prisistatyk kas toks ir sutikrinę paties asmenybę leisime prisisregistruo ti, tada matysite vartotojus

You have no rights to post comments