FaceBook  Twitter

Jezerskas216

Brangūs kariai, Mokomojo Junginio Vilkai! Sveikinu Mokomojo Junginio įkūrimo 30 meties jubiliejaus proga.

     Prieš 30 metų mes pradėjome Lietuvos kariuomenės kūrimą iš Parlamento gynėjų, iš Lietuvos kaimo ir miesto vaikų, iš patriotų kuriems žodis Tėvynė buvo brangesnis net už jų pačių gyvybes.

     Mes buvome kariai ne iš profesijos, tačiau iš patriotiško pašaukimo. Mes sugebėjome pastatyti savo valstybės gynybinius pamatus taip, kad šiuolaikinė kariuomenė tapo ne tik Lietuvos, tačiau ir visų NATO šalių pasididžiavimu. Mūsų stiprybė buvo įkvėpta Lietuvos pokario partizanų, Sibiro tremtinių, politinių kalinių, tačiau dartiniai Lietuvos kariai jau gali semtis patirties iš jūsų garbingos tarnybos ir gyvenimiškų pavyzdžių.

Brangūs bendražygiai, aš prisimenu jus kasdien, jūs buvote mano vaikai kuriuos aš turėjau siųsti į karą. Aš laimingas, kad jūsų neišsiunčiau, kad galėjau grąžinti šeimoms, tačiau netektys neaplenkia...Prašau visų, per mūsų jubiliejinę atmintį nepamirškime tų, kurie buvo šalia mūsų, tų kurie paliko mūsų junginio gretas per anksti. Prisiminkime mūsų bendražygius: Edgarą, Šarūną, Rimgaudą, Žaną, Audrių, Rimantą, Tadą, Majerį, Artūrą, Zigmą, Vaclovą...

Jūsų ir Jų neįkainojamas indėlis niekada nebus pamirštas.

Visada jūsų,

Brigados generolas Česlovas Jezerskas

Komentarai   

0 # Laimis Gulbinauskas 2021-02-21 17:26
Dėkui, Vade

You have no rights to post comments