FaceBook  Twitter

 

aa GvazdauskasR 

2022 m. spalio 26 d. mirė Lietuvos kariuomenės kūrėjas savanoris

dim. vyr. ltn. Rimantas Gvazdauskas

(1961-08-01 — 2022-10-26)

       Rimantas paralmento gynėjas, Lietuvos kariuomenės kūrėjas, Geležinio Vilko brigados kūrėjas, apdovanotas Sausio 13-osios atminimo medaliu.

      Pasktuniuosius savo gyvenimo metus Rimantas leido ramiuose Antavilių pensionato namuose. Lankomas draugų, gerbiamas pensionato darbuotojų, atradęs nuostabų ryšį su savo nuostabiomis dukromis...dar mirties išvakarėse su bendražygio Liutauro Paužolio pagalba įgyvendino savo seną svajonę, labai norėjo surasti palaidoto brolio Artūro kapą...kaip pasakoja Liutauras, Rimantas labai apsidžiaugė radęs kapą ir atsirėmęs prie brolio ir mamos kapų atsiduso ir ištarė, kad dabar ir jis čia bus palaidotas...ryte 0800 val. Rimanto kavos puodelis dar garavo ant stalo, o jis jau buvo...namuose, Dievo namuose, kartu su broliu ir mama...Dievas sujungė šeimą kurios jis taip buvo pasiilgęs. 

Žemėje liūdėti likome mes bendražygiai, mylimos dukros....Jis jas labai mylėjo, net atsisakydamas cigarečių, skanėsto iš savo nedidelių pajamų jis taupė ir sakė, kad reikia pataupyti, kad dukrai vairuotojo teisėms mokytis užtektų...tėčio širdis kur ji bebūtų, buvo visada su savo vaikais...

a.a. Rimantas bus pašarvoti Vilniaus laidojimo rūmuose (Olandų g. 22) spalio 28 s., penktadienį, nuo 16:00. Karstas išnešamas spalio 27 d., šeštadienį, 14:00. Laidotuvės Karveliškių kapinėse šeimos kapavietėje.

Jei kas galėsite paaukoti laidotuvėms pinigų, prašome pervesti į šią sąskaitą: LT687300010078223803 Swedbank, Arturas Traskovskis. Atiduosime viską dukroms, tebūnie tai bus paskutinė tėčio dovana....

You have no rights to post comments