FaceBook  Twitter

UKR LTU

Gerbiami Vilkai,

     LKKSS kreipiasi į visus su didžiuliu prašymu paaukoti nors po keletą eurų Ukrainoje kovojantiems kariams.

     Net neabejojame, kad daugelis iš jūsų prisidedate aukomis savarankiškai per įvairius fondus. LKKSS yra kariuomenę kūrusius ir Parlamentą 1991 metais gynusius asmenis vienijanti organizacija.

    Kai auka skiriama LKKSS vardu tai lyg simbolinės skolos grąžinimas Ukrainos žmonėms/kariams - TAUTAI kurie mus palaikė ir kartu su mumis gynė Lietuvos nepriklausomybę parlamente itr kituose LR strateginiuose objektuose.

     Šiai dienai tik keletas Geležinio Vilko būrio karių iš 61 yra prisidėję aukojant per LKKSS. Iš šių lėšų yra ne tik nuperkama, tačiau nuo sąjungos pristatome tiesiai į frontą reikalingiausios priemonės pačiu tiesiausiu ir greičiausiu būdu.

    Jei jau ir esate paaukoję, nepagailėkite ir papildykite dar kartą sąskaitą, kadangi tiek kiek Ukrainiečiai nukaus Orkų, tiek mažiau liks mums...Jiems pagalba šiandien reikalinga labiau nei mums virkaujantiems dėl dujų ir elektros padidėjusių sąskaitų.

Ačiū iš anksto

Aukoti reikia į LKKSS Vilniaus skyriaus sąskaitą Nr. LT86 7300 0100 0244 8049 banke SWEDBANK, įrašant paskirtį „parama Ukrainai“

Su pagarba,

Vilkų klubo administracija

You have no rights to post comments