FaceBook  Twitter

plk Juozas Karolis Meidus

RIP

Dimisijos pulkininkas Juozas Karolis Meidus

1940 09 06 - 2020 12 26

...Čia iškasus duobę gilią,
Duobę kaulams Tavo,
Kapą amžiną supylė,
Ir Tavim didžiavos.

O dabar Tau galvas lenkia
Mūsų tik šešėliai,
Iš grabų Tave aplankę,
Mielas Kareivėli. ...(Juozas Mikštas)

         Pulkininkas Juozas Meidus buvo vienas iš Lietuvos kariuomenės kūrėjų, Sovietų kariuomenės išvedimo iš Lietuvos respublikos organizatorius, Lietuvos valstybės įstojimo į NATO bei Lietuvos kariuomenei svarbių ir gyvybiškai būtinų dokumentų rengėjas. Karininkas buvo vienas iš brigados Geležinis vilkas kūrėjų ir Lietuvos kariuomenės vystytojas bei jos puoselėtojas - dar pačioje jos kūrimosi raidoje.

      Juozas buvo Karininkas iš didžiosios raidės ir gerbiamas ne tik tarp vadų, tačiau dėl savo didelės ir atviros širdies jis visada buvo mylimas visų su juo kada nors tarnavusių ir jį pažinojusių karių. Kariams dažnai net nežinant, jis sugebėdavo juos visada prieš vadovybę užtarti ir kiekvienam surasti užtarimo bei palaikymo žodį. Jo gyvenimas ir tarnyba buvo dedikuota valstybei ir jos žmonėms. Ilsėkis ramybėje ginklo broli. Nuoširdžiausia užduojauta artimiesiems bei visiems bendražygiams.

                                           Informacija norintiems atsisveikinti su velioniu:
                Pašarvotas Olandų šarvojimo namuose, 1 salėje. Lankymas nuo 30 d. 1500 - 2200. Urna išvežama 31 dieną 1100 val. į Kairėnų kapines (Vilnius). Norintiems atsisveikinti artimieji prašo atnešti 2 baltos rožės žiedus. 

Netekties skausmu su Juozo artimaisiais dalijasi visi Vilkų klubo nariai, bendražygiai.

 

You have no rights to post comments