FaceBook  Twitter

edgaras1

j.psk. Edgaras Kopcikas

išėjęs 1992 02 28

...Saulė leidos raudona ant Vilniaus kalvų,
Kai duobę kareiviui ten kasė:
Ir paguldė daug brolių greta milžinų,

O viešpats jų priglaudė dvasią. ...

                                                                               (Maironis)
Daina sukurta a.a. vyr.ltn. Normundo Valterio, atliekama pirmojo nepriklausomos Lietuvos šauktinio kario, tarnavusio kartu su j.psk. Edgaru Kopciku, vrš. Vitalijaus Becionio. Dedikuota Edgarui Kopcikui "Begalinis aukštis": https://www.youtube.com/watch?v=BUT9_2WOZlU
 
           Garbūs vilkai, šiais metais minime a.a. Edgaro Kopciko žūties 28-ąsias metines. Jau praėjo tiek laiko, kad ne tik, kad nauja karta užaugo, bet manau, kad pradėjo augti jau dar naujesnė...Kas realiai džiugina širdį ir leidžia tikėti, kad Lietuva bus tokia už kokią mes ir kovojome, tokia kokią mes norime matyti. Juk dažnai taip ir yra - matai tai ką nori matyti.
          Edgaras buvo mūsų linksmumo ir energijos kamuolys. Jo žvalumas ir nerūpestingumas kiekvieną mūsų iššūkį paversdavo linksmu nuotykiu, o ne sunkiu išbandymu. Aš bandau įsivaizduoti, kaip dabartinėje "nekrologinėje žiniasklaidoje" elgtūsi Edgaras... jis neabejotinai surastų linksmą sąmojį ir visus mus pralinksmintų savo neišblėstančiu humoro jausmu...tačiau nepralinksmins, bet jam tikrai nepatiktų jei mes patys nesugebėsime rasti akimirkos gerai nuotaikai ar "nepaleisime" užslėptos energijos pliūpsnio ir rasime pozityvo šiame "Koronavirusiniame pasaulyje". 
 
          
 
Su pagarba ir linkėjimais išlikti sveikiems ir energingiems
Voras, A.G.
 
Ačiū Pranui ir Jolantai:
    Edgaras 2020 04 24         Edgaras 2020 04 25  2020 04 28  2020 04 281
 
 
 
 

Komentarai   

0 # Aleksiejus Gaizevskis 2020-04-29 01:47
Ačiū labai visiems kurie galėjote aplankyti kapus. Atmintis - pagarbos šaltinis.

You have no rights to post comments