FaceBook  Twitter

edgaras1Jaunesnysis puskarininkis Edgaras Kopcikas

1972-1992 04 28

 

          Brangūs draugai, bendražygiai. Balandžio 28 dieną kviečiame paminėti Edgaro kopciko 27-asias mirties metines. Renkamės 11 val . prie Antakalnio kapinių.

Pagarbiai Krabas

 

Jaunesnysis puskarininkis Edgaras Kopcikas tarnybą Krašto Apsaugos Sistemoje, Mokomajame junginyje pradėjo 1991 metų pavasarį. Būdamas profesionaliu imtyninku, daugkartiniu Lietuvos čempionu ir įvairių varžybų bei turnyru prizininku jis iš karto buvo paskirtas į specialios paskirties oro desantinį būrį.

1992 metų, Balandžio 27 dieną vykdant parašiutinius šuolius į Vingio parką ir neišsiskleidus parašutui, jis mirtinai susižalojo ir Balandžio 28 dienos naktį, išgyvenęs 8 valandas, jis išėjo... 

Edgaras išėjo, tačiau atminimas ir pagarba apie linksmą, pilną gyvenimo jaunuolį visų jo artimųjų ir bendražygių širdyse liko amžinai.

1996 metų, balandžio 17 dieną, tarptautinėje operacijoje Bosnijoje ir Hercegovinoje, užvažiavus ant prieštankinės minos, žūna vyresnysis leitenantas Normundas Valteris. Normundas prieš mirtį buvo parašęs eiles apie Edgaro lemtingą 117 parašiutinį šuolį, kurias įdainavo pirmojo šaukimo karys tarnavęs kartu su Edgaru Kopciku Geležinio Vilko brigadoje, 2-oje kuopoje, vrš. Vitalijus Beconis: https://www.youtube.com/watch?v=BUT9_2WOZlU

Draugai niekada nepaliks mūsų, kol mes juos prisiminsime...

You have no rights to post comments