FaceBook  Twitter

wolf1 

          Nuoširdžiausiai sveikiname visus jus ir jūsų šeimų narius su artėjančiomis Šventomis Kalėdomis bei neišvengiamai atidundačiais ir atriedančiais Naujaisiais 2011 metais. Tegu Kalėdos jums būna pilnos ne tik stalo vaišių, bet daugiau artimūjų meilės, draugų dėmesio bei visų aplinkinių supratingumo. Linkime, kad vaikai visada būtų sveiki, kad senoliai nestokotų mūsų visų dėmesio, ir kad visus ateinančius metus mus visus lydėtų supratingumas, meilė ir žmogiškas pakantumas bei svarbiausia Dievo palaima.

          Brangūs bičiuliai, be sveikinimų norėčiau labai trumpai apžvelgti ką mes nuveikėme per nepilnus metus, o galime įvertinti tai, kad realiai savo veiklą pradėjome nuo nulio, o šiai dienai jau galime pasigirti jog per nepilnus pusę metų sugebėjome bendromis pastangomis įkurti internetininį tinklalapį kuris pradėjo mus visus vienyti, kuriame pradėjome rinkti ir kaupti bei svarbiausia dalintis foto bei video informacija iš mūsų bendros istorijos. Per gana trumpą laiką jau sugebėjome susiorganizuoti vilkų dienos paminėjimą (Pabradėje), Lietuvos Kariuomenės dienos paminėjimą (Kauno karininkų ramovėje), Lapkričio pirmąją aplankėme mūsų bičiulių, kurių nebėra tarp mūsų, kapus.

          Esmė ne girtis gerais darbais, o juos daryti. Primenu, kad mūsų tikslas yra puoselėti Lietuvos valstybės Nepriklausomybės idėjas, vystyti patriotiškumą bei patiems būti viso to pavyzdžiu. Mes privalome būti pavyzdys jaunajai kartai kurie jau nebežino kas buvo sausio įvykių metu – Pučo... Mes neturime vaikščioti ir skūstis, kad esame užmiršti ar neįvertinti, tačiau privalome savo darbus atlikti taip, kad jais galėtume didžiuotis. Mes privalome savo elgesį ir moralę laikyti taip aukštai, kad nebūtų gėda pasakyti - aš buvau ir esu tas kuris gynė ir tebegina Lietuvą. Aš dalyvavau Lietuvos Nepriklausomybės gynyboje ir mes laimėjome. Laimėjome ne dėl to, kad dabar visi nuvalkiotų žodžius Laisvė, Nepriklausomybė ar Tėvynė. Laimėjome, kad mūsų visų vaikai ir mes patys augtume savo šalyje ir mes turėtume laisvą ir nepriklausomą pasirinkimą... Visi Vilkai, būkime ištikimi priesaikai kurią davėte ir niekada jos neišsižadėjote, būkite pakantūs ir ištvermingi per visus nepriteklius ir iššūkius kuriuos jums skiria gyvenimas. Kuo daugiau mums skiriama išbandymų tuo mes stipresni daromės. Jei susilpnėjame tai tik dėlto, kad atsiskyrėme nuo vilkų gaujos, o vienas lauke tikrai ne karys, o vilkas be gaujos niekada nebus stiprus.

 

          Stiprybės, sveikatos ir Dievo palaimos linki Vilkų klubas

Comments are now closed for this entry