FaceBook  Twitter

 

pranas3

Kiekvienas žmogus gali didžiuotis tik viena - ką jis atliko, tačiau ne kiekvienas apie save galėtų pasakyti "aš padariau viską ko iš manęs reikalavo ir daugiau..."

Pranas per savo pusamžį sugebėjo pasiekti ir padaryti daugiau nei daugelis žmonių sugebėtų nugyvenę net kelis gyvenimus...

Kas žino, kad Pranas Kasteckas, užsispyręs žemaitis, per savo penkiasdešimt gyvenimo metų sugebėjo tapti net penkis kart Tarybų Sąjungos kovinės savigynos čempionu šalyje, kuri tą kovos stlių pati išrado, kūrė ir puoselėjo. Pranas pašauktas tarnauti į Sovietinę kariuomenę per atranką jau sugebėjo padaryti per šimtą prisistraukimų ir jau buvo dziudo sporto meistras.

pranas4      Pradėjęs tarnybą Lietuvos kariuomenėje jis tapo vienu iš pirmųjų kuopos vadų, pačioje pirmojoje Lietuvos kariuomenės profesionaliųjų karinių formuočių - Mokomajame junginyje. Tačiau nežiūrint į tai, kad jam buvo pavestos labai atsakingos vadovaujančios pareigos, pačiu sudėtingiausiu Lietuvai metu, jis sugebėjo rasti laiko ir treniruoti Mokomojo Junginio karius kovinės savigynos - meno mokytis ginti Lietuvos nepriklausomybę plikomis rankomis...ir tie kariai tai sugebėjo padaryti  - ie apgynė Lietuvą plikomis rankomis ir tai vienas iš didžiausių Prano nuopelnų. Pranas ne tik išmokė kovinių gudrybių, jiis kariams įkvėpė svarbiausio - pasitikėjimo savimi, jis kiekvienam kariui įkvėpė tikėjimo, kad nėra neįveikiamas priešininkas - yra tik nesugėbėjimas susikoncentruoti ir sugebėti nugalėti ne tik priešininką, bet svarbiausia patį save ir savo baimes. Tai buvo Prano mokykla ir garbė visiems kurie sugebėjo ne tik ją įveikti, bet garbė kuriems teko laimės joje iš viso dalyvauti..Pranas suformavo pirmąjį Lietuvos kariuomenės specialiųjų operacijų būrį ir jam asmeniškai vadovavo. Neturėjo jie nei profesionalių ginklų, nei naktinių matymo prietaisų, nei termovizorių, nei oro paramos...tačiau jie be kovos nesitraukdavo, nes taip mokė Pranas...

Motodesantai 

Galų gale apie Praną Lietuvos kariuomenėje pradėjo sklandyti legendos, kaip apie senovės Heraklį kuris negalėjo būti nugalimas ir svarbiausia yra tai, kad Pranas pats aplink save kūrė žmones - legendas. Jo didžiausias gyvenimo nuopelnas yra tas, kad jis yra ne tik puikus vyras žmonai, nuostabus tėtis savo dvejoms atžaloms

             pranas5   pranas2

Pranas sukūrė ir suformavo Lietuvos kariuomenės pradininkus, kurie jo pavyzdžiu, toliau kūrė ir formavo Lietuvos karius, tokius koks yra ir jis pats!

pranas1

Brangus Pranai,

visų vilkų vardu dėkojame tau už tavo pasiaukojantį darbą, už tavo gebėjimą būti pavyzdžiu ir vesti mus visus, Tavo VILKUS, į visus mūsų gyvenimo išbandymus. Mes tikime, kad jei mūšyje galima nugalėti tai tik su tokiais vadais kaip TU.

 

SU JUBILIEJUMI TAVE SVEIKINA VISA TAVO VILKŲ GAUJA

pranas7

 

 

KOKIUS IŠAUGINAI TOKIUS IR TURI, BET MES, JEI KĄ, NESISKUNDŽIAME IR LABAI TAVE MYLIME!!!!!!!

Komentarai   

+4 # Vytautas Gadliauskas 2016-11-05 09:35
Sveikinimai, rimtas jubiliejus :)
+2 # Pranas Kasteckas 2016-11-05 16:49
Aeksiukai, dėkoju tau už tuos nuostabius žodžius. Be jūsų aš niekas ir mano darbai būtų nieko verti jei Jūsų nebūtų šalia. Jėga tai mes visi kartu. Spaudžiu jūsų tvirtus delnus ir myliu jus visus. Dėkui.
+2 # Gintaras Skorupskis 2016-11-05 22:36
Sveiki.
Pranuk su graziu jubiliejum tave.
+2 # Remigijus Lapeika 2016-11-07 08:25
Tai buvo vienas iš nedaugelio vadų, kurį gerbė visi šauktiniai.Svei katos ir laimes Pranai dar vieną 50.
+1 # Artas 2016-11-07 10:15
Šeštadienį jis Vingio parke bėgo kaip 20-metis:)
Dar kartą sveikinu Praną!
+1 # Artūras Belkys 2016-12-14 00:49
Pranai, nors ir pavėluotai, bet geriau, nei niekada - nuoširdžiai sveikinu įsiliejus į mūsų kito dešimtmečio gretas, linkiu visko, ko pats pageidausi, ir dar šiek tiek. Ačiū už viską ką mums davei ir ko išmokei. Didžiausios sėkmės tau.
0 # ona Retkuviene 2018-11-23 16:15
Sveikinimai!
Tavo pirmoji mokytoja

You have no rights to post comments