FaceBook  Twitter

Kartais mums sekasi puikiai, tada mus supa daugybė draugų, pasekėjų, gerbėjų...

Tačiau kartais mums pritrūksta paprasčiausios sėkmės...ir tada atsitinka taip, kad iš sėkmingo laimės rato mes iškrentame ir atsiduriame padėtyje kai nebegalime patys sau ištiesti pagalbos rankos ir mums reikalinga draugų parama.

 

Taip atsitiko ir Tomui Tamašauskui (tarp vilkų geriau žinomas kaip "Kašyga")

IMG 0272 

Tomas (pritūpęs pirmas iš dešinės su peiliu rankoje) su bendražygiais iš specialios paskirties oro desanto būrio 1991 metais Visagine, vykdant specialiąją objektų perėmimo operaciją.

 

     Tomui ištiko nelaimė. Kreiptis pagalbos jam yra nejauku ir tai daro iš tiesioginės nevilties, kadangi prieš keletą metų jam ištiko nelaimė ir lūžo dubens ir šlaunikaulio kaulai. Trauma buvo sudėtinga ir pirmoji operacija neatnešė teigiamų rezultatų. Dėl nesėkmingai atliktos operacijos ištiko stuburo traumos...žodžiu pasipylė problemos viena po kitos. Tomui yra numatyta operacija, tačiau perduosiu jo tiesioginius žodžius: "mano padetis labai paprasta, bet tuo paciu ir ne. Tas mano tempimas del operacijos atsiliepė stuburui. Šlaunikaulio peroperavimas, 6 valandų operacija, kuri kartu su pilna reabilitacija kainuos nuo 5-7 tūkstančių eurų. Man trūksta 2000 eurų, todėl prašau pagalbos. Operacija būtų Vilniuje Grybo gatvėje esančiame medicinos centre. Reabilitacija būtų Vilniuje arba Druskininkuose. 6 savaitės po operacijos lovoje, paskui kelios vežimėlyje ir apie 3 mėnesius su ramentais".

    Tomui reikalinga finansinė pagalba ir jo kreipimasis į vilkų klubo tai draugo šūksnis pagalbai. Jei kas galite paremkite. Tam, kad nepagalvotute, kad tai kokia fikcija Tomas pasidalijo ir savo rengeno nuotraukos išrašu...

x ray

 

 

Jei kas galite, prašau perveskite į Tomo sąskaitą kas kiek galite. Tomas nepažada grąžinti per dieną ar per dvi pinigus, tačiau kai atsistos ant kojų jis pasižada, kad visas lėšas kurias gaus perves į vilkų klubo sąskaitą ir taip atsidėkos visiems, visiems kurie parėmė ir kurie nors geru žodžiu jį palaikė per jo sunkų kelią į pasveikimą.

banko sąskaita: EVP0210001950588

banko pavadinimas: PAYSERA

 

mokejimo paskirtyje reikia irasyti ta pacia saskaita EVP0210001950588

gavėjas Tomas Tamašauskas

AČIŪ visiems,

Jūsų Tomas

 

 

 

 

Komentuoti