FaceBook  Twitter

Zeneka

Gerbiami Vilkai, artėja  mums visiems širdžiai brangi ir svarbi Lietuvos kariuomenės diena lapkričio 23-ioji. Kiekvienas iš mūsų esami daugiau ar mažiau prisidėję prie Lietuvos kariuomenės kūrimosi jos vystymo ir išsaugojimo. Nauji ekonominiai iššūkiai kerta per mūsų visuomenės moralę stipriau nei kalavijuočių kardas prieš šešis šimtus metų kirto mūsų ainius. Mūsų protėviai sugebėjo atstovėti savo valstybę, jos vientisumą , jos vienybę ir nesibijodami jokių iššūkių atlaikė visus priešo bei likimų smūgius. 

     Kviečiu visus nepamiršti, kad mes Lietuvos kariuomenės kūrėjai esami atsakingi už Lietuvos kariuomenės įvaizdžio formavimą bei turime savo pavyzdžiu neleisti, kad ekonominiai sunkumai bei socialinės problemos užgožtų mūsų idealus ir siekius dėl kurių mes atėjome į Lietuvos kariuomenę ir be ginklų sugebėjome apginti ir išsaugoti mūsų vaikų ateitis, kad jie galėtų didžiuodamiesi sakyti, kad gyvena Lietuvos Respublikoje.

     Artėjant Lietuvos kariuomenės dienai siūlau prisiminti bei pagerbti mūsų kolegas kurių jau nebėra tarp mūsų ir pagerbti jų atminimą per Visų Šventųjų dieną uždegant žvakutes ant jų kapų. Galbūt kas turi tikėjimo širdyje sukalbės maldelę už bičiulių sielas, o kas norės galės parašyti ar išsakyti gerą žodį mūsų tinklalapyje apie kovos draugus.

     Tikėkime tuo kuo esami, kalbėkime visiems tik apie gerus darbus, nuslėpkime savo neapykantą, pyktį ir nusivylimą bei stenkimės, kad mūsų patriotiškumo šviesos užtektų ne tik savo keliui pasišviesti, bet ir parodyti kelią kitiems.

P.S. Lapkričio 1 dieną turiu tradiciją aplankyti kapus giminių bei savo bičiulių kurių nebėra gyvųjų tarpe. Vilniuje Antakalnio kapinėse yra palaidoti Edgaras Kopcikas, Tadas Dambrauskas. Rasų kapinėse yra palaidotas Šarūnas Užsienis, Rimantas Baltušis palaidotas kapinėse Viršuliškių mikrorajone. Jei kas iš vilkų planuotų prisijunti bus malonu susitikti ir pabendrauti. Šiais metais tai planuoju daryti anksčiau, kadangi turiu išvykti į komandiruotę.

 

Komentarai   

0 # Audrius Demenius 2010-10-24 21:31
Ši diena įpatinga dar ir tuo kad prieš 20 metų Kaune buvo priimta, jei neklystu pirma, oficiali ir vieša priesaika. Tos dienos atsiminimai gyvi šios svetainės foto galerijoje.

You have no rights to post comments